Wykonujemy tablice reklamowe, gabloty ogloszeniowe, informacyjne, znaki drogowe, potykacze, kasetony, drogowskazy, pylony.

PYLONY

ptlon
Pylon reklamowy dwustronny wypukły jest idealnym nośnikiem informacji danych o produktach firmy, adresu dojazdu itp. Front i tył z płyt plexiglasu przygotowany do naklejenia grafiki reklamowej. Idealny do ustawienia w miejscach o ograniczonej powierzchni.

POTYKACZ

ptlon
Potykacze to jeden z wielu rozpowszechnionych przedmiotów reklamowych znajdujących zastosowanie przede wszystkim przy promocji punktów usługowych, restauracji czy sklepów. Koniecznie skup na to swoją uwagę, jeśli zależy Ci na rozreklamowaniu jakiś towarów czy też usług. Czym w ogóle są potykacze reklamowe? To po prostu prosty przykład stojaka ekspozycyjnego. Używa się tego typu elementy w różnego rodzaju operacjach promocyjnych. Z reguły ustawia się je na zewnątrz jakiegoś budynku. Stojaki niejednokrotnie można zatem ujrzeć przed straganami.

KASETONY ŚWIETLNE

ptlon
Kasetony reklamowe to najprostsza forma reklamy świetlnej. Odróżniają się mało skomplikowaną budową, estetycznym wyglądem i atrakcyjną ceną.

STOJAKI REKLAMOWE

ptlon
Stojaki reklamowe są niezastąpione zarówno w hipermarketach, jak i w maleńkich prywatnych sklepikach.

SKRZYNKI NA KLUCZE

ptlon

Jeśli nie można zobaczyć dokładnie to, czego szukasz, nie martw się! Możemy produkcję dostosować do indywidualnych wymagań. Co więcej, ponieważ stosujemy sprawdzone materiały, możesz mieć pewność, że otrzymany produkt będzie w pełni bezpieczny, funkcjonalny i estetyczny. Szczegóły wykonania każdego produktu uzgadniamy bezpośrednio z Klientem.

kostka granitowa Klimatyzacja Warszawa Fotografia ślubna